Zapraszamy na niezapomnianą przygodę!

Przeżyj wspaniałą przygodę i niezapomniane chwile z "Małym Stasiem". Nasz żłobek to nie tylko profesjonalna placówka ale także miejsce rodzinnych spotkań i świat nieograniczonych możliwości. W "Małym Stasiu" wyspecjalizowana kadra zapewnia dzieciom najlepszą opiekę dbając o ich prawidłowy rozwój na każdej płaszczyźnie. Tradycyjne wychowanie połączone z dostępem do najnowszych technologii sprawia że czas spędzony w naszej placówce jest czasem aktywnym i pełnym radości. Nie czakaj! Odwiedź Małego Stasia jak najszybciej! 🙂

Wypatrujemy nowych rozwiązań!

Posiadając artystyczny punkt widzenia oraz bogate doświadczenie ciągle poszukujemy nowych rozwiązań oraz alternatywnych możliwości rozwoju każdego dziecka. Szeroki wachlarz zajęć oraz dostęp do najnowszych technologii sprawia, że w naszej placówce dni mijają aktywnie i przepełnione są radosnymi chwilami.

Zajęcia muzyczne

Rytm i dźwięk towarzyszom człowiekowi od zawsze. Przypomnij sobie jak jako młody człowiek, wracając ze szkoły wybierałeś konkretne płyty na chodniku. Rytm i dźwięk są w każdym z nas. W "Małym Stasiu" dbamy o to aby każdy miał możliwość rozwijania swoich naturalnych talentów.

Aby zdrowe były stawy i mieć siłę do zabawy

Poranna gimnastyka to świetny sposób na rozpoczęcie pełnego wrażeń dnia. Wyrabia systematyczność i zdrowe nawyki. W "Małym Stasiu" grupowe ćwiczenia i wygibasy są wpisane w naturalny przebieg dnia. 🙂

Aby wszędzie się dogadać to językiem trzeba władać 🙂

Już to wiemy, że języki, potrzebują gimnastyki. Więc dla zuchów są wykłady, krótkie ale nie ma rady bo dnia by nam nie starczyło by się bawić jeszcze miło. Jest angielski i hiszpański, śląski, polski i góralski. Bo najlepsza dla języka, wieloznaczna gimnastyka:)

Właścicielem marki “Mały Staś” jest firma:

Reh-art Barbara Janek

ul. Mickiewicza 2B

49-340 Lewin Brzeski

NIP: 7471106799

NR KONTA: 77 8870 0005 2003 0198 0475 0001

Poniedziałek od 6:00 do 17:00
Wtorek od 6:00 do 17:00
Środa od 6:00 do 17:00
Czwartek od 6:00 do 17:00
Piątek od 6:00 do 17:00
Sobota zamknięte
Niedziela zamknięte
KONTAKT
Skip to content